Атовці та члени їхніх сімей зможуть проходити реабілітацію в ГКК “Карпати”

0
29

Готельно-курортний комплекс “Карпати” підписав меморандум про співпрацю з громадською організацією “Золоті леви Чорної сотні”.

Підписання меморандуму про взаємодію та співпрацю відбулось 2 лютого в готельно-курортному комплексі “Карпати”. Підписали наміри про співпрацю голова ГО “Золоті леви чорної сотні” Тарас Мацюк та генеральний директор ГКК “Карпати” Лев Грицак.

У меморандумі йде мова про взаємне співробітництво, підтримку та співпрацю в різноманітних напрямках. ГКК “Карпати”, відповідно до підписаного меморандуму, буде сприяти в оздоровленні членам громадської організації, в число якої входять діючі військовослужбовці, що перебували або перебувають в зоні АТО. Також право на оздоровлення в ГКК “Карпати” матимуть члени сімей учасників АТО та сім’ї загиблих в зоні АТО військовослужбовців та учасників Революції Гідності.

“Ми вдячні Леву Ярославовичу Грицаку, за підтримку, розуміння та сприяння нам, учасникам АТО. Далеко не кожен власник санаторію піде на таке, щоб дозволити безкоштовну реабілітацію для атовців та членів їхніх сімей. Я розумію та знаю, що є багато недоброзичливців, але я знаю, що ця людина робить дуже багато добрих справ. Він з тих, хто не говорить, а робить” – зазначив голова ГО “Золоті леви чорної сотні” Тарас Мацюк.

“Ми вважаємо своїм громадянським обов’язком, допомагати та підтримувати тих, хто захищає кордони нашої країни, тих, завдяки кому ми маємо мирне небо над головою. Я також вдячний цим людям за те, що вони зробили і продовжують робити для нас усіх та нашої країни” – зазначив директор ГКК “Карпати” Лев Грицак.