“Зоря-Трускавець” на сесії вимагала відновити фінансування команди

0
140

Сесія Трускавецької міської ради вкотре видалась гарячою та гучною. На засідання завітали футболісти та фанати цього виду спорту з вимогами відновити фінансування ФК “Зоря-Трускавець” на 2018 рік.

Нагадаю, – на 2018 рік фінансування в розмірі 300 тисяч гривень, в рамках програми підтримки футболу, передбачене лише на ФК “Вікторія”, команду, яка існує доволі недавно, однак вже зараз показала високі результати на першості в області. Раніше саме таку суму отримував з бюджету міста ФК “Зоря-Трускавець”. Однак, цьогоріч команда залишилась без бюджетного фінансування.

Керівництво футбольного клубу та прихильники “Зорі” прибули на сесію з вимогами – продовжити фінансування команди. Перед присутніми виступив 92-річний шанувальник “Зорі” Мирон Адамович Крамар, який переконував раду в необхідності подальшого фінансування клубу. Емоційно продовжив тему президент ФК “Зоря-Трускавець” Михайло Данилишин. За його словами, – проти “Вікторії” вони нічого не мають, однак “Зоря” також заслуговує фінансування.

“Ми розуміємо, що таке перша ліга. І ті результати, які показує “Вікторія” вартують більшого фінансування. Їм, можливо, треба виділили більше, бо 300 тисяч для гри на область – це дуже мало. Але наша команда теж потребує фінансування. Ми не один раз подавали розрахунки на фінансування “Зорі” в розмірі 168 тисяч 500 грн, але їх дотепер не передбачили. Ми вимагаємо, щоб ці кошти для “Зорі” були виділені з бюджету” – казав Михайло Данилишин.

Наразі програма фінансової підтримки футболу затверджена в розмірі 300 тисяч гривень. Для того, щоб передбачити фінансування і для “Зорі” раді необхідно спочатку внести зміни до програми, а потім виділяти кошти на футбольну команду. Про це переконував футболістів начальник фінансового управління Трускавецької міської ради Микола Федоричак. Однак чути аргументи керівництво “Зорі” не хотіло, – називаючи все відмазками та обманом.

Слово взяв також тренер ФК “Вікторія” Володимир Пуровець, який розповів про підготовку футболістів і те, що було зроблено організацією для того, щоб привести в належний стан футбольне поле та прилеглу територію.

“Ми, фактично за кілька місяців роботи, показали, які можуть бути результати, бо маємо зовсім інший підхід. В “Зорі” за весь час їхньої роботи таких результатів не було. І зараз, коли ми почали роботу і хочемо навести порядок з стадіоном, – на нас починають з усіх сторін сипатись якісь незрозумілі звинувачення. Те, що ми робимо – це для міста. Ніхто на цьому не заробляє, не наживається. Але коли приїжджають до нас команди з інших міст і сміються з того, що ми такий успішний курорт, а навіть не маємо нормального стадіону, то стає просто соромно..” – розповів тренер “Вікторії” Володимир Пуровець.

Затвердити фінансування для “Зорі” сьогодні так і не вийшло. Чи зроблять це надалі, при перегляді бюджету за підсумками півріччя (на липневій сесії), – покаже час.

Ніна Федько