Поліція не довела факт хабарництва в раді, а депутат від своїх слів відмовлятись не хоче

0
286

Брали чи ні депутати Трускавецької міської ради хабарі в ПрАТ “Трускавецькурорту”? Старе та скандальне питання вкотре згадали на сесії ТМР, – але тепер з офіційною відповіддю поліції.

Відповідь Трускавецького відділення поліції щодо можливого факту хабарництва, присутнього в депутатському корпусі ради зачитав на сесії міський голова курорту Андрій Кульчинський.

Нагадаю, про факт отримання хабарів написав свого часу у соцмережі Фейсбук депутат ТМР Роман Бучкович. Після голосування радою питань, що стосувались оренди земельних ділянок ПрАТ “Трускавецькурортом”, депутат написав про те, що його колеги продались. Мовляв депутатів “купили”, заплативши по тисячі доларів на трьох. Себто кожен, хто голосував “за” питання ПрАТу отримав по 330 доларів.

Такі твердження прийшлись не до душі самим депутатам, – вони назвали таку заяву наклепом і вимагали, щоб правоохоронні органи розібрались в цьому питанні і, в разі виявлення фактів хабарництва, притягнули винних до відповідальності.

До поліції було скероване відповідне звернення від міської ради. Сьогодні, під час сесії, міський голова зачитав відповідь, яка надійшла раді від поліції. В ній йшлося про те, що фактів отримання хабарів виявлено не було. Мовляв депутат Роман Бучкович підтверджень своїм словам надати не зміг і ним вже було спростовано оприлюднену інформацію на своїй сторінці у Фейсбук, ще 4 березня.

Однак, сам депутат з цим не погодився. На сесії він заявив, що жодного спростування не було. “Від своїх слів я не відмовляюсь і спростування я не публікував” – сказав Роман Бучкович.

Було чи ні – питання, очевидно, так і залишиться відкритим, яке, наче старий облюбуваний анекдот, ще довго виринатиме в соцмережах серед дописів активістів.

Ніна Федько