Про найцікавіше з щотижневої наради в ТМР (25.09.17р.)

0
178

Сьогодні на щотижневій апаратній нараді у Трускавецькій міській раді йшлось про найактуальніші питання та ситуації, які нещодавно відбулись у Трускавці.

Так, представники служби з надзвичайних ситуацій та відділення поліції повідомили про ситуації, які сталися в місті цими днями. Начальник Трускавецького міського відділу ГУ ДСНС  Микола Лучковський розповів, що днями трускавецькі пожежники виїжджали гасити пожежу на вул. Шевченка, 17. Виявилось, що пожежу спричинили безхатченки, які на сьогодні проживають у будинку. Цієї неділі, 24 вересня, на вул. Стебницькій сталось ДТП, винуватцем котрого виявився мешканець міста Стебник. Чоловік, в стані алкогольного сп’яніння, намагаючись втекти, наїхав на службове авто, після чого злочинець-втікач був затриманий службою поліції. Також було повідомлено, що поліція Дрогобича затримала злочинця, який грабував могильні склепи. Впродовж декількох тижнів чоловікові вдалось очистити чимало склепів у Дрогобичі, Трускавці та Бориславі. Злочинцем виявився житель Стебника, котрому тепер, ймовірно, загрожуватиме позбавлення волі.

Цими днями на вул. Данилишина, 9 впала підпірна стінка. Наразі місце огороджено, а найближчим часом підрядні служби міста займуться облаштуванням території та владнають ситуацію з підпірною стінкою, яку вже тривалий час планував реконструювати один з міських підприємців. Міський голова Андрій Кульчинський зазначив, що стінку буде відремонтовано за кошти з міського бюджету.

Наталія Бегін