Трускавець відначив Міжнародний день туризму

0
48

26-27 вересня Трускавець відсвяткував День туризму спільно з представниками інших світових спільнот. Завдяки насиченій святковій програмі кожен з мешканців та гостей міста,незалежно від віку міг знайти місце до душі та заодне познайомитись з культурами різних національностей.

Для Трускавця цей день є неабияк близьким, адже саме наше місто курорт можна сміливо називати мекою курортного регіону України. Кожного року звідусіль сюди приїжджають відпочивальники та туристи задля оздоровлення та комфортного відпочинку.

у курортному Трускавці урочистості з нагоди розпочались 26 вересня, опісля офіційної частини в центральному парку розгорнулись майстер-класи представників різних національностей, гастрономічні ярмарки частували делікатесами народних кухонь, а на центральній сцені проходив святковий концерт за участі талановитих представників національних культур, а саме: азербайджанців,  білорусів, болгар, вірменів, греків, євреїв, поляків та ромів.

Наступний день видався не менш цікавішим, так як музей історії міста-курорту запросив трускавчан та гостей міста на презентацію історико-документального фільму про Трускавець, режисера Олени Васильківської. Також глядачі переглянули промоційні відеоролики та фото-альбом з нагоди 190-річчя міста-курорту, створений фотографом Олегом Бачинським, котрому вдалося закадрувати найяскравіші моменти з відначення 190-ї річниці курорту Трускавець. Фото-книгу символічно подарували музею історії міста, тож відтепер кожен охочий, завітавши туди, зможе її перелянути.

Міський голова цього дня нагородив грамотами працівників туристичної сфери міста, а також усіх тих хто бере активну участь у популяризації міста-курорту.

Як відомо, сьогодні Трускавець є одним з провідних курортів України, котрий щоразу дивує новими здобутками та тішить швидкими темпами модернізації. Впродовж двох останніх років кількість відпочивальників на курорті зростає шаленими темпами, вулиці міста дістають нового вигляду, а курортно-відпочинкові комплекси успішно розвиваються з року в рік. 

Влада міста запевняє що це лише початок, попереду ще чимало роботи, зате на сьогодні план роботи чітко окреслений, а ідеї що втілюватимуться в реальність неодмінно оцінять як мешканці міста, так і його гості.

Наталія Бегін