У Трускавці провели солодке свято та флешмоб до дня захисту дітей

0
145

З нагоди відзначення Дня захисту дітей у Трускавці відбувся святковий флешмоб. “Майстерня карамелі” спільно з церквою “Добра новина” організували та провели для маленьких трускавчан солодке яскраве свято.

В рамках святкової акції, діти спостерігали за тим, як виготовляються вироби з карамелі, а потім мали змогу почастуватись ними. Організатори акції розважали всіх учасників веселими конкурсами та забавами, діти спільно співали і танцювали на площі перед майстернею.

 

“Ми організували для наших маленьких гостей спільно з церквою “Добра новина” такий святковий флешмоб з піснями та танцями. Наша продукція розрахована в першу чергу для маленьких клієнтів, під час її проведення ми пригощали всіх нашими карамельними виробами, запрошували до дегустації наших солодощів” – розповіла керівник “Майстерні карамелі” Тетяна Ященко.

“Ми дуже любимо Трускавець, приїжджаємо сюди вже 4 роки підряд і Трускавець нас постійно приємно дивує. Тут проводяться різні заходи для розвитку дитини, тому ми дуже вдячні вашому місту і сподіваємось сюди приїжджати і в наступних роках” – розповіла гостя курорту.

“Ми ставимо за ціль нагадати дорослим, що в дітей є їхні права, їх потрібно захищати і ми дорослі повинні це робити. Діти – це не тягар, це не щось зайве в нашому житті, це – подарунок людині від неба. Ми повинні піклуватися про них, дбати і завжди молитися за них” – розповіла організатор акції, директор “Недільної школи” при церкві “Добра новина” Оксана Мельник.

Ніна Федько