У Трускавці пройшов полуничний фестиваль “Трускавка-Фест”

0
65

У Трускавці відбувся традиційний фестиваль «Трускавка-Фест», в рамках якого пройшов міський конкурс краси та чимало цікавих заходів для дітей та молоді.

«Цьогорічний фестиваль приніс учасникам море радості та гастрономічного задоволення. Мені приємно, що з кожним роком «Трускавка-Фест» проходить на ще вищому рівні, ніж минулорічний фестиваль. Батьки та діти ретельно готуються. Результат на лице – позитивні емоції та яскраве дійство, яке не може залишити байдужим нікого. Перехожі, відпочивальники зупиняються, щоб насолодитись цією красою», – розповіла начальник управління розвитку міста Наталя Скибак.

У рамках фестивалю відбувся міський конкурс краси «Міні-міс Трускавка». Учасниці змагання презентували себе у кількох категоріях: візитівка, дефіле, талант та кулінарні здібності. Красуні подарували неймовірні емоції глядачам та вболівальникам.

«Сьогодні ми спостерігаємо справжнє свято краси та смаку. Учасниці вишукані та естетичні. Відчувається шалена підтримка публіки, навіть погода сьогодні на їхньому боці», – зауважила голова журі Олена Петранич, керуюча справами виконавчого комітету Трускавецької міської ради.