У Трускавці розпочався медичний симпозіум

0
80

21 вересня в Трускавці стартував перший день україно-польського симпозіуму «Громадське здоров’я і реабілітація – імпакт 2017». Захід проходитиме  впродовж трьох днів з 21 по 23 вересня, в санаторії «Трускавець».

Організаторами симпозіуму є Польське товариство соціальної медицини та громадського здоров’я, кафедри організації і управління охороною здоров’я Львівського НМУ імені Данила Галицького спільно з Трускавецькою  міською радою. У симпозіумі беруть участь медичні представники інших країн світу, а саме: Словаччини, Білорусі та Австралії.

Щорічно симпозіум проходить у Польщі, а декілька років тому, ще в 2014 році, він відбувся за кордоном – в Україні, а саме у Львові. Така практика мала гарні результати, тож  вже сьогодні польські колеги завітали з робочим візитом до міста здоров’я – Трускавця.

Першим гостей привітав міський голова Андрій Кульчинський, для котрого теми здоров’я та медицини є близькими, адже за освітою та покликанням він є лікарем. Міський керманич зазначив, що цьогорічний симпозіум обов’язково принесе корисні знання, які надалі втілюватимуться в спільні перспективні проекти.

Симпозіум має на меті предметно обговорити тему здорового способу життя, поділитись власними методиками і практиками курортних міст та впровадити спільні дії задля зміцнення здоров’я громадян. До слова, Європейський Союз готовий спрямувати кошти на фінансування майбутніх проектів спрямованих на зміцнення здоров’я населення.

Впродовж трьох днів медики обмінюватимуться знаннями, в ході симпозіуму також заплановані виступи з доповідями запрошених науковців та краєзнавців.

Наталія Бегін