У Трускавці релігійній громаді УПЦ не надали землю

0
938

Депутати Трускавецької міської ради не погодили надання земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви (МП).

Релігійна громада Української Православної Церкви (Московський патріархат), що знаходиться на вулиці Мазепи звернулась до міської ради з заявою про затвердження проекту землеустрою та надання їм земельної ділянки площею 0,0345 га у постійне користування.

Структура зареєстрована в Україні як Українська Православна Церква, однак всім добре відомо, що мова йде про церкву Московського патріархату. Саме через це, очевидно, питання не набрало підтримки в депутатському корпусі ради.

“За” проголосували лише 6 депутатів, інші ж або утримались, або виступили категорично проти.

Нагадаю, що з початком воєнних дій на сході України, в Україні неодноразово піднімалось питання необхідності заборони або обмеження діяльності релігійних організацій, центри яких знаходяться в Росії. В деяких церквах Московського патріархату впродовж цього періоду було прийняте рішення про перехід до Київського патріахату, однак досі в нас залишаються храми, які структурно підпорядковані Росії.