Трускавецькі освітяни відзначили День вчителя

0
91

29 вересня, напередодні Дня вчителя, трускавецьких педагогів та вихователів привітали в новому, оригінальному варіанті. Міський голова Андрій Кульчинський та представники міського відділу освіти завітли до кожного навчального закладу міста, де мали нагоду не лише привітати педагогів, а й поспілкуватись з ними та почути від них всілякі пропозиції, а можливо і скарги.

На щастя, скаржитись не було на що, адже на сьогодні міські шкільні та позашкільні установи перебувають на новому етапі модернізації, там відбуваються кардинальні зміни, задля того, щоб діти та дорослі проводили свій час якнайкраще.

Андрій Кульчинський зазначив, що з кожною шкільною установою його пов’язує своя певна історія: роки дитинства, позашкільні та шкільні роки дітей, робочі візити та інше… Направду, на адресу педагогів цього дня звучали найтепліші вітання. Щасливі діти є доказом відмінної роботи вихователів, кожен куточок дитсадків прикрашають художні витвори юних умільців, а радість в очах переконує, що малюкам тут подобається. Школа, в свою чергу, готує уже новий навчальний етап, тут усе працюватиме по-іншому, це відчувається у самостійних діях та новому світогляді. Привітали своїх вчителів і учні, організувавши для вчителів справжнє свято та подарувавши улюбленим педагогам щирі усмішки та емоції.

З нагоди професійного свята, міський голова Андрій Кульчинський нагородив освітян грамотами та подяками міського відділу освіти та відзнаками Міністерства освіти й науки України за високий професіоналізм та ініціативну творчу діяльність.

Особливим цей день видався для колективу СЗШ №3, адже рідна школа відзначала ювілейний 25-ий День вчителя. Міський керманич урочисто привітав директора школи Умнову Галину Іванівну та подарував школі символічний годинник, як символ нового відліку.

Під завісу дня міський голова здійснив візит до музичної школи ім. Савицького, де на нього чекав дружній талановитий колектив викладачів художнього, музичного та хореографічного мистецтва. Працівники музичної школи були приємно здивовані тим, що міський голова особисто привітав колектив, адже це було вперше.

Цього ж дня трускавецькі бібліотекарі святкували Всеукраїнський день бібліотек, так як свято традиційно відзначають 30 вересня. Напередодні, у міській центральній бібліотеці, що на вул. Дрогобицькій відбувся урочистий захід, на якому були присутні працівники міських бібліотек, громадські діячі, завідувачка відділу культури Трускавецької міської ради Тетяна Татомир, з подарунком на свято завітав і міський керманич Андрій Кульчинський. Він привітав бібліотекарів з професійним святом, і зазначив, що електронна книга ніколи не зможе замінити нам книги, в прямому розумінні цього слова. Бібліотека завжди залишатиметься місцем, до якого можна прийти та посидіти в приємній ,спокійній обстановці, з пізнавальним джерелом натхнення – книгою.

Таким атмосферним, багатим на грамоти, квіти та щирі посмішки видався цьогорічний День вчителя для трускавецьких освітян. Нехай гарні справи вертаються Вам сторицею, любі вчителі, а натхнення прибавляється з кожним днем!!!

Наталія Бегін