Про найцікавіше з щотижневої наради в ТМР (09.10.17р.)

0
61

9 жовтня на щотижневій апаратній нараді у міській раді Трускавця обговорили актуальні питання, стосовно роботи міських установ та життєдіяльності міста.

У міських закладах освіти вже розпочався опалювальний сезон, про це повідомив директор КП «Трускавецьтепло» Руслан Крамар. Він зазначив, що до настання низьких температур заклади освіти обігріватимуться в економному режимі, що повноцінно забезпечить  комфортне перебування дітей та дорослих у приміщеннях.

Роман Коваль, завідувач віділу молоді, сімї і спорту розповів, що минулого тижня в ДЮСК «Спортовець» проходили змагання з волейболу та баскетболу серед учнів 8-11 класів, а вже цього тижня, з 12 по 14 жовтня, буде проведено Всеукраїнський юнацький турнір з боксу серед юнаків 2004-2007 р.н.. Також 12 жовтня в місті пройдуть командно-особисті змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Розпочато осінній призов, вже сьогодні від Дрогобицько-Бориславського військкомату йде перша відправка команди, в числі котрої є й представник з Трускавця,а тим часом оповіщення продовжується, – повідомив Юрій Солян, завідувач міського відділу оборонної та мобілізаційної роботи.

Директор КП “Парк Курортний” Назар Веретка зазначив, що в місті планують ліквідувати аварійні дерева, розташовані в парковій зоні. Щодо міських вулиць в цілому, таких дерев залишилось одиниці, лише на вулицях Суховоля та Сагайдачного.

Наталія Бегін